Технології

Електротрицикл для їзди стоячи Uready отримає запас ходу до 70 км

Німецький підприємець Огужан Абайрак вирішив створити транспортний засіб, який не просто буде доставляти користувача з пункту «А» в пункт «Б», а й перетворить цей процес в розвагу. Тепер його ідея зробити поїздку по дорозі схожою на глісування на гідроциклі втілюється в електричному трициклі Uready.

Зараз вже побудований діючий прототип цього транспортного засобу. На Uready потрібно їздити стоячи, спираючись руками на велосипедне кермо, а ногами – на дві відкидні підніжки, розташовані близько задніх коліс, діаметр яких менше, ніж переднього.

Електротрицикл для їзди стоячи Uready отримає запас ходу до 70 км

Трицикл отримав алюмінієву раму, конструкція якої дає можливість користувачеві нахилятися всім тілом в бік при проходженні поворотів, як при управлінні гідроциклом. На час паркування або прямолінійного руху механізм нахилу можна заблокувати. Подібна схема була використана в представленому в 2019 році прототипі трицикла Tris Bike, який не став серійним.

Переднє колесо Uready оснащено мотор-маточиною, котра володіє потужністю 500 Вт і обертовим моментом 60 Н • м. Таких характеристик досить, щоб розганяти Електротрицикл до 20 км / год. За ефективне уповільнення транспортного засобу відповідають встановлені на кожному з коліс дискові гальма. Система їх управління передбачає режим ручного гальма.

Електротрицикл для їзди стоячи Uready отримає запас ходу до 70 км

Штатна комплектація трицикла передбачає наявність одного літієвого акумулятора, що розміщується в рамі. За заявою розробника, повного заряду батареї досить для подолання приблизно 35 км. При бажанні можна буде встановити ще один такий же акумулятор на протилежну сторону рами, подвоївши тим самим дальність ходу.

Передня стійка Uready має стандартну для велосипедів конструкцію, тому сумісна зі звичайними аксесуарами, наприклад, дитячим велосипедному сидінням THULE. Як повідомляє Абайрак, зараз він з командою розробляє складну раму для Uready, завдяки якій модель не буде займати багато місця при зберіганні і транспортуванні.

Розробники планують почати серійне виробництво електротрицикла в липні з випуску першої партії з 45 Uready. Щоб отримати можливість стати власником одного з них, потрібно внести від 3900 євро в рамках кампанії, запущеної на Kickstarter. Поставки покупцям намічені на вересень цього року. Додатковий акумулятор оцінений в 400 євро.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button