Людина

Елон Маск буде створювати кіборгів

Елон Маск не перестає радувати своїми новими устремліннями, йому мало проектів по розробці електромобілів, сонячних батарей, планів щодо колонізації Марса, тепер він вирішив створювати кіборгів і це дуже спокусливо з урахуванням того, що нові технології зв’яжуть людину і комп’ютера, без використання будь-яких інтерфейсів і людина зможе завантажувати і викачувати з комп’ютера свої сни або думки.


Елон Маск створив нову компанію – Neuralink Corp, яка буде імплантувати крихітні електроди в мозок людини. Буде реалізований прямий інтерфейс “мозок-комп’ютер”. Перспективи цього напряму досліджень дуже вражаючі. На даному етапі, компанія Маска буде створювати нейроімпланти для боротьби з епілепсією і депресією.

На думку Елона Маска люди повинні злитися з машинами і стати кіборгами, що б не програти битву штучному інтелекту. Нова технологія дозволить імплантувати спеціальні пристрої безпосередньо в мозок, що дозволить дуже швидко отримувати доступ до інформації і не відставати у швидкості мислення та прийняття рішень від штучного інтелекту, який, на його думку буде представляти загрозу для самого існування людства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button