Головна / Людина / Німецькі вчені винайшли ліки від чоловічої невірності

Німецькі вчені винайшли ліки від чоловічої невірності

Німецькі вчені винайшли ліки від чоловічої невірностіВчені з Боннського університету стверджують, що розробили спрей для носа, який перетворює чоловіків в вірних сім’янинів, повідомляє La Voz de Galicia. Результати дослідження опубліковані в Proceedings of the National Academy of Sciences.

Як це працює? «Основний компонент спрея — окситоцин, більш відомий як «гормон любові», — пише газета. Чоловіки з високим рівнем окситоцину в крові вважають своїх дружин набагато привабливішими, ніж чоловіки з низьким рівнем окситоцину ..

Спрей вже випробували на 40 гетеросексуальних чоловіках, які на момент експерименту проживали спільно з дружинами або коханими. «З’ясувалося: окситоцин збуджує центр задоволення в головному мозку чоловіків. Ймовірно, це зміцнює моногамну поведінку. «, — пише газета.

«Цей біологічний механізм функціонує як наркотики. У любові, як і при вживанні наркотиків, люди прагнуть стимулювати центр задоволення в мозку «, — говорить керівник дослідження Рене Хурлеманн. Заодно була зафіксована підвищена активність у відділах мозку, що відповідають за винагороду зусиль.

Що ж, подивимося, чи стане диво-спрей стовідсотковою гарантією вірності, підсумовує видання.