Фото

Еволюція Windows за 30 років (фото)

Windows 10, остання версія легендарної операційної системи Microsoft була представлена в середу 29 липня 2015 року. Компанія додала в свій продукт безліч нових і оригінальних речей, так, що тепер ОС сильно відрізняється від тієї, що вийшла 30 років тому. Представляємо Вам хронологію Windows – від витоків до наших днів.

Windows 1.0 була випущена 20 листопада 1985. Користувачі могли запускати програми в декількох вікнах одночасно, що рятувало їх від необхідності закривати один додаток для відкриття іншого.

Windows 95 була випущена 24 серпня 1995. З’явилося перше стартове меню, а також зведено до мінімуму використання клавіатури. Приблизно 8 з 10 комп’ютерів того часу мали саме цю ОС.

Windows 2000 випущена 17 лютого, 2000. Співак Карлос Сантана виконав свою пісню “Smooth” на вечірці на честь випуску, проте сам вихід системи був затьмарений хакерськими атаками. Microsoft кинулася на захист продукту, випустивши кілька патчів.

Windows Vista була представлена 30 січня 2007 року, на хвилі скаженого успіху Windows XP. Незважаючи на всі поліпшення і нові властивості, користувачі все одно воліли їй стару версію.

Windows 7, прем’єра 22 жовтня 2009. Ця версія заспокоїла всіх злостивців на тему того, що Microsoft не зможе випустити нічого краще XP, особливо після провалу Vista. Користувачі тепер могли вільно пересувати вікна програм, а також був вперше використаний touch screen у відповідь на все зростаючий попит на таку інновацію.

Windows 8, випущений жовтні 2012, повністю змінив дизайн стартового меню, поліпшивши його для більш зручного використання в системі touch screen. Однак більшість користувачів продовжували працювати зі старими комп’ютерами і такі поліпшення стали для них неприємним сюрпризом.

Windows 8.1, випущена в 2013 році, намагається подолати прірву між сенсорними і ПК інтерфейсами, дозволяючи користувачам самим вибирати початкове меню. Експерти стверджують: всі ці версії були випущені спеціально, щоб підготувати клієнтів до цього продукту компанії-Windows 10

Windows 10, яка була представлена 29 липня 2015 року, поєднує в собі знайомий макет Windows 7 з сенсорними особливостями Windows 8. Кортана, голосовий помічник для смартфонів, також з’явиться на всіх пристроях.

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button