Людина

Закордонні овочі і фрукти шкідливі для здоров’я людей

Група дослідників реалізувала спеціальний комплекс спостережень, результати яких дозволили експертам виявити негативну тенденцію.

cfbe202a376dadab6d39260826b8ae8b

Зокрема, мова йде про те, що більшість сучасних овочів і фруктів мають іноземне походження, а, отже, рівень безпеки даних інгредієнтів досі не вивчений повною мірою. На думку науковців, сучасна їжа стає все солодшою, що робить її більш привабливою для покупців. Однак, видалення зі складу фруктів і овочів фітохімікатів, які викликають відчуття гіркоти в ротовій порожнині, може негативно відбитися на стані здоров’я юнаків і дівчат.

З кожним роком кількість продукції, що поставляється на ринки і магазини їжі збільшується, тому ймовірність появи інфекційних недуг зростає прямо пропорційно існуючим тенденціям. Завдяки технологіям ГМО, фрукти і овочі втрачають свої цілющі властивості. Наприклад, позбавлення інгредієнта від гіркоти викликає проблеми з діяльністю кишечника і шлунка.

Поглинаючи масу солодких товарів, людина самостійно знищує власне здоров’я. Медики рекомендують більш ретельно підходити до процесу покупки, адже задовольняючи бажання можна нашкодити тілу.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button