Інтернет

Які почуття викликає Facebook у людей?

Недавнє дослідження німецьких фахівців з інформаційних систем показало, що Facebook посилює негативні почуття у однієї третини користувачів, насамперед злість і заздрість. Дослідники пояснюють це тим, що доступ до позитивних новин у профілях друзів, у яких як здається, життя б’є ключем, сприяє соціальному зрівнянні.

Люди дуже активні в соціальних мережах, особливо ті, хто практично не контактує з іншими в реальному житті і замість створення міжособистісних контактів, як правило, використовують соціальні мережі як джерело інформації, щоб дізнатися і «пошпигувати» на ваших контактах або переглянути фото інших користувачів, особливо ті, які відкрито показують почуття.

Автори стверджують, що ця платформа має неабиякий вплив на емоційне життя в сучасному суспільстві, і що створювана заздрість призводить до того, що користувачі які переглянули ваш профіль, виставляють схожі фото, щоб створити подібний ефект у інших користувачів, в результаті чого це явище назвали як «спіральна заздрість». Наприклад, в основному виставляють фотографії, зроблені під час своєї відпустки, хоча проводили більшу частину свого життя у себе вдома і на роботі.

Результати аналізу були представлені на 11-й Міжнародній конференції з інформаційних систем в Лейпцигу, Німеччина.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button