Здоров'я

Відсутність фізичної активності шкодить здоров’ю більше, аніж куріння

Часто причиною смерті стає куріння, але менше відомий той факт, що відсутність фізичної активності сьогодні в усьому світі вбиває більше людей, ніж сигарети.

Відсутність фізичної активності вбиває у світі більше людей, ніж куріння. Такі результати дослідження, проведеного Міжнародною радою голів з проблем кардіометаболічного ризику, щорічно від малої фізичної активності в усьому світі помирає 5.3 млн. людей, 5,1 млн. – від куріння. Дані, які спантеличують, так як більшість людей не бачать ніякого зв’язку між фізичною активністю і смертью.

Ще торік у липні, група британських дослідників опублікувала аналогічні результати в науковому журналі The Lancet. Учені вивчали причини основних неінфекційних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, діабет 2 типу, рак молочної залози і товстої кишки.

І ось, 6-10% цих захворювань пов’язані з недотриманням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка рекомендує: 150 хвилин щотижневої помірної активності, або 30 хвилин швидкої ходьби, п’ять днів на тиждень.

За словами дослідників, загальна фізична активність дозволить населенню приплюсувати до своєї очікуваної тривалості життя ще 0,68 років життя, це рівнозначно тому, якби всі американці побороли ожиріння і повернули собі нормальну вагу.

У Росії та Україні, близько 32% людей, малоактивні. Це краще, ніж у США, де 40% американців не здійснюють ніякої фізичної активності, але гірше, ніж у німців, у них найнижчий відсоток, всього 28% ведуть сидячий спосіб життя.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button