Земля

Фахівці описали життя Землі, якщо зникнуть всі люди

На каналі YouTube #Mind Warehouse з’явилося відео з докладним розбором відповіді на питання, що ж станеться, якщо всі люди внаслідок якихось фантастичних подій в одну мить зникнуть. Варто зазначити, що цим досить цікавим питанням цікавилося багато вчених, а телеканалом History Channel був навіть знятий спеціальний документальний фільм «Життя після людей», в якому описані подібні події.

Як випливає з відео, розміщеного на каналі #Mind Warehouse на відеохостингу YouTube, сама планета досить байдуже поставиться до факту зникнення людей, а природа поступово захопить усі місця проживання людини, від маленьких міст до великих мегаполісів. На сайті видання The Daily Mail з даного відео опубліковано більш детальний розвиток таких подій.

Перші дні. Без людей електростанції будуть працювати неправильно, або ж зовсім припинять свою роботу, а це значить, що більшість джерел електричного світла згасне. Незважаючи на це, багато ГЕС, а також деякі «зелені» електростанції, наприклад вітряки, прослужать ще досить довго, так як їх робота в достатній мірі автоматизована.

Перші десять днів. На превилиикий жаль для любителів домашніх тварин, багато з вихованців загинуть. Звичайно, більшість дворових собак прекрасно обійдуться без людини, вони лише сильно здичавіють і перетворяться на справжніх хижаків. Але декоративні породи собак і кішок швидше за все вимруть, наприклад короткі ноги бульдогів не дозволять їм виживати у дикому середовищі.

Через місяць планета зазанає більшої екологічної небезпеки, ніж це було при царюванні людини. Справа в тому, що перестане функціонувати охолодження у всіх атомних реакторах, через що доля Чорнобиля буде повторена сотні разів. Також по всьому світу будуть відбуватися витік нафти, вибухати баки з метаном і пропаном, загалом — справжній техногенний апокаліпсис.

Через два роки. Міста перетворяться в кам’яні джунглі, крізь тріщини в асфальті будуть проростати різноманітні представники флори, рослини будуть пробиратися крізь вікна і коридори будинків. Також впадуть в атмосферу більшість космічних супутників.

Сотня років без догляду людини стане фатальною для багатьох металоконструкцій. Мости і хмарочоси будуть валитися, хоча багато споруд все ще залишаться відносно цілими.

Кілька тисяч років без людей. Інопланетянам, які випадково потраплять на нашу планету, буде важко здогадатися, що тут колись панувала розвинена цивілізація. Від міст мало що залишиться, єдиними будівлями, яких не торкнеться такий довгий час, як не дивно, виявляться єгипетські піраміди, так як вони зроблені з каменю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button