Здоров'я

Фахівці визначили найкращий час доби для тренувань

Американськими вченими був проведений спеціальний експеримент, в ході якого з’ясувалося, що ранок є найбільш ефективним часом доби для занять спортом. Фізичні навантаження, що здійснюються перед сніданком, сприяють куди кращому засвоєнню корисних елементів, а також допомагають швидше скинути зайві кілограми.

У дослідженні брали участь 28 добровольців, яких розділили на дві групи. Обидві групи харчувалися однаково: їх повсякденний раціон був збільшений додаванням зайвих 30% калорій і 50% жиру. Перша група займалася активними тренуваннями рано вранці, друга — відразу після сніданку. Протягом усього експерименту за станом випробуваних постійно велися спостереження.

У підсумку виявилося, що добровольці, які займаються спортом після сніданку набрали зайву вагу, в середньому 1,5 кілограма. А ось інша група показала досить несподівані результати, вони не тільки не погладшали, а й трохи скинули вагу.

Також вченими було відмічено, що на даний факт також могла вплинути кількість сонячного світла, адже раніше було доведено, що сонце сприяє більш якісній роботі метаболізму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button