Авто

Фанати Tesla Model S проїхали 1000 км без підзарядки

Італійські фанати марки з клубу Tesla Owners Club Italia проїхали на Model S більше 1000 км на одній зарядці, встановивши новий рекорд, пише Engadget.

Учасники Tesla Owners Club Italia проїхали на Model S P100D 1078 км, «заправивши» автомобіль всього один раз. Тим самим, вони побили попередній рекорд на дальність для електромобілів Tesla в 901,2 км.

Безумовно, це, скоріше, символічний акт, ніж практичний: автомобілістам доводилося оптимізувати свій стиль водіння. Протягом 29 годин вони кружляли навколо італійського міста Салерно зі швидкістю 40 км/год.

Для економії батареї також використовувалися спеціальні шини з низьким опором. З кожним обертом колеса шина деформується під впливом дорожнього полотна. При цьому, матеріали, з яких виготовлена шина, нагріваються і розсіюють частину енергії, що передається двигуном. Але особлива технологія дозволяє мінімізувати ці втрати.

Нарешті, звикли до спеки італійці їхали без кондиціонера, а метод плавного водіння за допомогою автопілота також дозволяв зберегти заряд батареї.

Офіційно Tesla оцінює максимальний пробіг для P100D в 500 км на одному заряді, що вдвічі менше встановленого рекорду. Втім, навряд чи звичайним водіям захочеться його повторювати. Тим не менш, перший «тисячний» пробіг говорить про те, що моделі Tesla з великим електропробігом вже не за горами.

Нагадаємо, що попередній рекорд встановили два жителя Бельгії. Енергоефективне водіння дозволило проїхати 901,2 км без підзарядки. При цьому глава Tesla Ілон Маск помітив, що з правильними шинами автомобілі марки здатні на більше, що і було продемонстровано італійцями.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button