Авто

Toyota запідозрили у випуску авто з бракованого металу

Компанія Toyota протягом декількох місяців випускала транспортні засоби з використанням неякісного пластику для комплектуючих.


Західними виданнями було встановлено, що автобренд навмисно надавав своїм потенційним споживачам невірну інформацію щодо матеріалів, які використовуються на виробництві транспортних засобів. Згідно інформації бренду з Японії, більша частина пластикових використовуваних комплектуючих купувалася їм безпосередньо у компанії Kobe Steel. Під час розслідування, розпочатого після безлічі звернень власників авто, було з’ясовано, що представниками автоконцерну публікувалася невірна інформація щодо якості матеріалів, які застосовувалися на виробництві.

Представники Toyota розповіли, що протягом шести місяців співпраці з фірмою Kobe Steel зібрали понад 80 000 автомобілів з використанням неякісного пластику. Також невірною виявилася інформація щодо самих габаритів виробів. У свою чергу порушення виявили у рамках чотирьох виробничих майданчиків. На сьогоднішній день вирішується питання щодо можливості відкликання транспортних засобів з дефектами.

Компанією було реалізовано 19 300 тонн прокатного, а також пресованого алюмінію, близько 19 400 тонн литих, а також з кованих деталей. Всі вони використовувалися в ході виготовлення комплектуючих для авто 2017-го року.

Кнопка «Наверх»