Різне

Феномен італійського стилю

foto_cikavosti_12.07.2014-01Репутація італійського дизайну у всьому світі – найвища. Причому неважливо, чи мова йде про модне взуття або одяг Дольче і Габбана в бутіках Європи, чи про автомобілі Феррарі на дорогах США, чи , або інших місцях України. Феномен неперевершеної елегантності, оригінальності і досконалості речей з Італії сягає своїм корінням у минуле, у часи неймовірних винаходів та заворожуючих картин Леонардо да Вінчі, безсмертних фресок та статуй Мікеланджело, несе неземну гармонію звуку і нерозкриту таємницю скрипок Страдіварі…

Варто згадати, що всі ці відомі світові італійські імена належать людям, кожен з яких був одночасно Вченим, Митцем, Винахідником, Філософом і навіть пророком. Адже вишукану річ народжує тільки знання, глибока думка, бачення майбутнього, вникнення в суть речей і матеріалів та розуміння їх взаємодії між собою. А метою творців є досягнення позачасової гармонії людини і середовища – ось тоді навіть ужиткова річ, створена Майстром, стає витвором мистецтва. Тоді і народжується Класика.

Феномен італійського стилю та дизайну, що вражає світ з епохи Відродження, дивує і сьогодні. Більше того – він є доступним в кожному куточку планети. Одна з причин – успішні намагання італійців задовольнити постійний потяг людини до таємничого, прекрасного і вишуканого навіть у повсякденних речах. Цей потяг є чимось базовим, основним, інтимним. Таким самим, як бажання . Адже спальня – це основне місце будинку, фундамент родини та надійне інтимне сховище, де не бувають гості і де люди проводять щонайменше третину життя!

Отже, як бачимо, облаштування середовища, що оточує людину – завдання серйозне. Але чи повинна серйозність супроводжувати людину постійно? Невже немає місця грі, емоціям, жартам? Батько сучасного італійського дизайну Акілле Кастільйоні, що створив майже дві сотні дизайнерських витворів, які стали культовими на всій планеті, відповів на це питання так: “Повинна бути іронія – як в дизайні, так і в самих предметах. Я бачу навколо себе професійну хворобу сприймати все надто серйозно. Один з моїх секретів – весь час жартувати!”.

Ось чому італійський стиль хоч і розсуває рамки простору-часу та поєднує класику з вимогами комфорту 21 століття – але може й жартувати, провокувати, дивувати – чим дарує яскраві емоції, радує, покращує психологічний стан. Цим створюється тепла, рідна атмосфера помешкання. Звичайно, якщо основу внутрішнього домашнього пейзажу утворюватимуть справжні італійські меблі.

Сьогодні, в еру Інтернету, італійські дизайнери меблів та їх прямі представники в Києві з “Планети Меблів” охоче запросять до співтворчості кожного замовника. З понад тисячі видів тканин, шкіри, сотень видів італійських меблів кожен має змогу створити власний стиль інтер”єру, причому може зробити це як з допомогою та за порадою консультантів, так і самостійно. А відвідування сайту стане першим кроком до цього.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button