Різне

З чого робити паркан?

foto--betonnyy-zabor_250Паркан на дачі легко створюється з таких матеріалів, як цегла, дерево, бетонні панелі, металева сітка, природний камінь і профнастил. Потрібно, як відомо, зуміти зробити одночасно і красиву огорожу, і надійний захист для свого будинку. Тому варто підкреслити в даному пункті, що паркан на дачі своїми руками найкраще зводити за певним проектом і з максимальною точністю.

На сьогоднішній день існують декілька поширених видів зборів для дачі, у зв’язку з цим, який з них вибирати, вирішувати, звичайно ж, тільки вам.

Дерев’яний паркан

Тут можна відзначити загальну доступність матеріалу і невисоку вартість дерева, власне, і призначеного для будівництва паркану своїми руками. Подібний різновид прекрасно підійде також і для декоративного дерев’яного паркану для дачі. Проте матеріал цей не дуже довговічний і вимагає періодичного догляду.

Цегляний паркан

Цегла добре підійде для будівництва паркану своїми руками тому, що ретельного догляду за собою він не вимагає, і при цьому даний матеріал володіє високою довговічністю. Мабуть, єдиний мінус – це порівняно висока вартість цегли.

Огорожа з профнастилу

Будівництво парканів безпосередньо з профнастилу дозволить переконатися в доступності матеріалу і його невисокої вартості. Крім того, будівництво огорож своїми руками тут буде набагато простышим, ніж у попередніх випадках – профнастил набагато легший, ніж дерево або цегла, та й встановлювати його не так вже й складно. Матеріал дуже практичний і може прослужити більше тридцяти років. Мінус – це те, що його зовнішній вигляд не дуже привабливий і не завжди дає простір для польоту фантазії.

Огорожа з бетонних панелей

Такий паркан представляє собою споруду збірного типу, що складається зі стовпів, до яких кріпляться складальні панелі. Паркани бетонні двосторонні відповідно до назви розмальовані з двох сторін. При цьому нанесення на них зображення імітують певний матеріал. При цьому малюнки можуть різнитися між собою, з одного боку огородження може бути виконано під один матеріал, а з іншого боку – під іншою. Наприклад, паркан може з одного боку здаватися кам’яним. А з іншого – дерев’яним. Для більш детального перегляду та ознайомлення вартує зайти на сайт ТОВ «МаксфорсКонкрит», де ви зможете побачити http://www.zaborekran.ru/ їхнє також є на сторінках сайту.

Паркан з сітки – рабиці

Паркан своїми руками можна досить легко створити з металевої сітки, адже він теж вельми зручний в будівництві, і при цьому легкий по вазі. Висока надійність не гарантується і в цьому випадку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments