Здоров'я

Фізичні навантаження знижують ризик розвитку раку простати на 51%

Британські вчені провели масштабне дослідження і встановили, що регулярні фізичні навантаження мають більш серйозний вплив на здоров’я чоловіків, ніж вважалося раніше. Вони знижують ризик розвитку раку простати на 51%.

Фахівці в ході дослідження вивчили дані більш ніж 140 тисяч чоловіків. Було встановлено, вплив фізичних навантажень у протидії розвитку раку простати раніше сильно недооцінювалося. До цього вважалося, що найважливіші фактори в такому випадку – це спадковість і вироблення певних генів, але нові дані спростовують такий підхід.

Вчені звернули увагу на те, що до регулярних фізичних навантажень не відносяться надмірні тренування, які виснажують організм. Чоловікам для зниження ризику розвитку раку простати досить вести активний спосіб життя: гуляти, займатися зарядкою, мати хобі пов’язане з пересуванням, доглядати за городом або садом. Така активність знизить ймовірність появу даного виду онкології на суттєві 51%.

Також вчені звернули увагу на те, що всі учасники дослідження були старше 50 років. За їх словами, такий позитивний вплив фізичних навантажень для здоров’я простати простежується саме в зрілому віці, тому в міру старіння чоловікам не потрібно відмовлятися від активного способу життя, хоча необхідно стежити за тим, щоб організм не відчував сильного стресу.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button