Технології

Фізики знайшли метод видобутку електрики зі снігу

Американські фізики створили пристрій, здатний видобувати електрику зі снігу. Для цього вони використовували метод, заснований на передачі позитивного заряду сніжинок негативно зарядженим матеріалам, в даному випадку – силікону.

Фізики з Каліфорнійського університету відзначають, науці вже давно відомий даний спосіб, але до них ніхто не намагався створити на його підставі працюючий пристрій з видобутку електрики зі снігу. Для цього вчені перепробували безліч матеріалів і знайшли один, що забезпечує найбільшу ефективність передачі позитивного заряду негативно зарядженому механізму, що отримав назву Genius.

Ним виявився силікон, саме з нього за допомогою 3D-принтера фізики надрукували гнучкий електрод, що використовується для видобутку електрики зі снігу. Вчені розповіли про те, яка ефективність даного методу, адже в даному питанні це найголовніше. При цьому вони відзначили, що технологія працює надійно і її стабільність не викликає сумнівів.

Американські фізики задоволені отриманими результатами і збираються вдосконалювати свій метод. Вони бачать у ньому величезний потенціал, тому що в зимовий період до третини планети може бути покрито снігом, тому їх пристрій будуть використовуватися у всьому світі, а в деяких країнах – весь рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button