Технології

На світовому ринку смартфонів відзначено квартальний спад

За даними аналітичної компанії TrendForce, в січні-березні 2015 року світові поставки смартфонів склали 291 200 000 штук, що на 9,2% менше, ніж у попередній чверті, коли відвантаження вимірювалися 320 800 000 одиницями. Поквартальний спад виявився більшим, ніж очікувалося, що експерти пов’язують з ослабленням попиту в Китаї.

17-04-15-foto-600x349-1

Samsung Electronics залишається лідером ринку смартфонів, більше того, південнокорейський гігант в минулому чверті зміцнив свої позиції і збільшив відрив від найближчого конкурента Apple, говориться в звіті.

Згідно з оцінкою TrendForce, у січні-березні поточного року Samsung відвантажила на ринок 27,8% від світового обсягу поставок комунікаторів, тоді як трьома місяцями раніше її частковий показник був на рівні 24,7%. У той же час на частку Apple довелося 19,9% проти 23,2% у заключному кварталі 2014 року.

Читайте також: Визначено найбільш продавані смартфони в 2014 році

Далі за списком розташувалася компанія Huawei. Експерти вважають, що завдяки популярній моделі Ascend Mate 7 китайський вендор відвантажив в минулому чверті понад 20 млн апаратів. В результаті Huawei піднялася на сходинку вгору і посіла в рейтингу третє місце з 7-процентною ринковою часткою (+ 0,1%). Крім того, Huawei стала лідером серед інших брендів з КНР, випередивши Lenovo.

У дослідженні також сказано, що в першому кварталі китайські виробники відвантажили в цілому 106 млн смартфонів, скоротивши обсяг на 12,7% щодо попередніх трьох місяців. Серед факторів, що сприяли спаду, фахівці назвали уповільнення економіки Китаю, небажання місцевих мобільних операторів підвищувати субсидії, успіх iPhone в КНР і зниження курсу євро по відношенню до долара.

Четверте місце в рейтиг найбільших світових постачальників смартфонів зайняла ще одна представниця Кореї – компанія LG Electronics. Її частка на ринку збільшилася з 5,3% до 6,2%.

Замкнула п’ятірку Lenovo, яка зафіксувала 20-відсотковий поквартальний спад поставок і відвантажила лише 17,5 млн смартфонів. Як результат, показник присутності у неї скоротився з 7,1% до 6%. До речі, у http://www.e-katalog.ru/ ви можете придбати не дорогу гарнітуру до своїх смартфонів.

Аналітики TrendForce прогнозують подальше посилення Samsung на ринку комунікаторів завдяки нещодавно випущенним флагманським смартфонам сімейства Galaxy S6. Очікується, що постачання тільки цих моделей в квітні-червні 2015 перевищать 20 млн штук. В цілому ж Samsung відвантажить у другому кварталі понад 80 млн апаратів, у той час як результат її найближчої суперниці Apple буде в межах 45 млн пристроїв. За рахунок цього світові поставки смартфонів збільшаться на 6,8% в порівнянні зі стартовим кварталом і досягнуть 311 млн штук, вважають фахівці.

Натхнення: http://www.dailycomm.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button