Авто

Ford пропонує трансформувати автомобіль в моноцикл (фото + відео)

Інженери компанії Ford розробили цікаву ідею, яким чином автомобілістам добиратися до пункту призначення, незважаючи на всюдисущі пробки, і при цьому не бояться, що машину можуть вкрасти, якщо вона залишена поза гаражем або стоянкою. Фахівці пропонують використовувати автомобільне колесо, як моноцикл.

8971b4559689d0f159ea2ad1eb0887bd

Відповідна патентна заявка подана. В ній описано автомобіль, конструкція якого дозволяє з допомогою автоматичного гідравлічного домкрата від’єднати заднє колесо, обладнане електродвигуном, акумулятором і педалями. Верхня частина моноцикла з рульової частиною і сидінням, що знаходиться в багажному відділенні, приєднується за допомогою спеціальних кріплень. Таким чином, вирішується не тільки проблема пересування в годину пік, але й знижується ризик автокрадіжки – злодюжка навряд чи зможе скористатися автомобілем лише з трьома колесами.

Задумка цікава, але досить скрутна в реалізації. Наприклад, виникає питання – скільки часу буде потрібно автолюбителю на трансформацію автомобільного колеса в моноцикл. І так буде зручно і безпечно пересуватися на ньому. Втім, поки що лише ідея запатентована, а чи буде вона втілена в реальний продукт, покаже час.

Джерело: mashable.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments