Авто

Гібридний Mitsubishi Outlander змінить зовнішність

Гібридний кросовер Mitsubishi Outlander PHEV вже продається не тільки в Японії і Європі, але і в Австралії. А ось в Північну Америку він потрапить не раніше осені наступного року, правда, добереться туди вже ґрунтовно модернізованою.

foto_cikavosti_09.07.2014-04-015_resized

Відповідальний за зв’язки з громадськістю Mitsubishi North America Алекс Федорак заявив, що кросовер через рік стане зовсім іншим. Не виключено, що саме Mitsubishi Outlander PHEV стане першою моделлю, на якій буде реалізований новітній дизайн марки, апробований на серії концептів, включаючи GC-PHEV і XR-PHEV. За чутками, в аналогічному стилі буде виконана і зовнішність нового покоління Mitsubishi Pajero.

Читайте також: Рейтинг надійності автомобілів за 2013 рік

За попередніми даними, деяку модернізацію переживе і силова установка гібридного кросовера. Правда, що саме планується зробити, поки не уточнюється, але варіантів відносно небагато – або підвищити віддачу (зараз кросовер оснащується 134-сильним бензиновим і двома 80-сильними електричними двигунами), або збільшити ємність батарей. Зараз кросовер витрачає на зарядку акумуляторів від побутової електромережі 4,5 години, а на електротязі може проїхати до 50 км

Невідомо, чи йдеться про створення спеціальної версії кросовера для ринку США, як це роблять багато виробників, або Mitsubishi планує вивести оновлений Outlander PHEV на глобальний ринок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button