Авто

Перша електрична Mazda (MX-30) прибуває в Європу (фото)

MX-30, перший електромобіль Mazda, був офіційно анонсований для європейського ринку з першою партією і цікавою ціною.

Первая электрическая Mazda (MX-30) прибывает в Европу

Спірний MX-30, перший електромобіль Mazda, нарешті вийде на європейський ринок, і в багатьох країнах почалися попередні замовлення.

Перший електромобіль Mazda

MX-30 особливий з багатьох причин, і електричний двигун є найменшою з них. Mazda залишається одним із найбільших прихильників продовження використання двигунів внутрішнього згоряння з розробкою нових технологій Skyactiv, які знижують споживання і викиди.

Тоді варто запитати, що робить японський виробник, представляючи такий привабливий електричний позашляховик? Одна з причин зрозуміла:, щоб відповідати рівням викидів, необхідним Європейським союзом, виробники змушені електрифікувати свій парк автомобілів.

Первая электрическая Mazda (MX-30) прибывает в Европу

Але це не означає, що Mazda не вірить в електрику, або MX-30 – модель, необхідна для того, щоб “відповідати”. Якщо це було б так, то він не мав би такий цікавий дизайн і двері на петлях.

Дійсно, задні двері MX-30 відкриваються з протилежного боку, як у Rolls Royce; хоча в цьому випадку метою є не демонстрація розкоші, а полегшення входу і виходу для задніх сидінь. Цей компактний позашляховик, дуже популярний зараз сегмент.

Первая электрическая Mazda (MX-30) прибывает в Европу

MX-30 може бути найбільш практичним у порівнянні з конкурентами, зберігаючи дуже привабливий стиль. Він дійсно виглядає як футуристична версія CX-30 того ж бренду.

Відмінною особливістю MX-30 є застосування нових технологій. Mazda слідує своїй філософії зсередини, інформаційно-розважальний екран відносно невеликий, щоб уникнути відвертальних факторів, він сумісний з Apple CarPlay і Android Auto, щоб бачити основну інформацію. З точки зору безпеки, MX-30 оснащений адаптивним радіолокаційним круїз-контролем, в додаток до автоматичного екстреного гальмування і монітора мертвих зон.

Первая электрическая Mazda (MX-30) прибывает в Европу

Як ми бачимо, MX-30 дуже просунутий, але є одне упущення, в якому він особливо відстає від конкурентів. Запас ходу MX-30 становить всього 200 кілометрів завдяки батареям потужністю 35,5 кВт*год. Це дуже невелика цифра, враховуючи, що він позашляховик. Порівнюючи його з електричним Fiat 500, анонсованим на цьому тижні, можна побачити що у набагато меншого автомобіля запас ходу становить 320 км.

За словами японської компанії, у всього є пояснення: вони говорять, що роблять це для навколишнього середовища. Позиція Mazda полягає в тому, що виробництво акумуляторів також забруднює навколишнє середовище і марно перемикатися на електромобілі, якщо в кінці терміну служби ми забруднюємо навколишнє середовище більше, ніж якби ми їздили на дизельному автомобілі.

Первая электрическая Mazda (MX-30) прибывает в Европу

Це одна з причин, чому Mazda продовжує робити ставки на двигуни внутрішнього згоряння. Згідно з їх розрахунками, 35,5 кВт*год, які має MX-30, є межею; якби була встановлена батарея з більшою ємністю, вуглецевий слід автомобіля був би вище допустимого. Це точка зору, яка викликала деяку розбіжність.

Mazda вважає, що 200-кілометрового запасу ходу буде достатньо, тим більше що для повної зарядки акумуляторів з підключенням 220 В буде потрібно всього чотири з половиною години. Тому для нормального використання в місті цього може бути достатньо.

Первая электрическая Mazda (MX-30) прибывает в Европу

Буде цікаво подивитися, як європейський ринок відреагує на цей електромобіль, особливо враховуючи ціну. Mazda перевершила сама себе, і остаточна ціна виявилася нижчою від очікуваної. Mazda MX-30 буде випущена спочатку в «1st Edition», з ексклюзивною обробкою, за ціною € 34 590. Це дуже конкурентоспроможна ціна, враховуючи тип транспортного засобу.

За матеріалами wheelsjoint.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button