Поради

Forostina: готові металеві конструкції для будівництва

Сучасні технології дозволяють значно спрощувати процес будівництва приватних осель, технічних приміщень, парканів. Компанія Forostina виробляє будівельні матеріали для зведення даху, огорожі, покриття фасаду будинку. Для виробництва застосовують стійкий до вигорання метал, завдяки чому отримують продукцію найвищої якості. 

Особливості та переваги металевого сайдингу  

Для обшивки житлових та комерційних будинків ефективно використовувати сучасний, міцний та довговічний матеріал — сайдинг металевий. Візуально сайдинг нагадує дерев’яне покриття. Матеріал захищає стіни від вологи, морозу, перепадів температур та шкідників. До його інших переваг належить:

 • Естетичний вигляд. Покриття важко відрізнити від дерев’яних панелей. 
 • Стійкість до вогню. Сайдинг не підтримує процес горіння, не виділяє токсичних речовин під час нагрівання. 
 • Стійкість до біологічного ураження: панелі непридатні для розвитку грибків, плісняви, комах та гризунів.
 • Стійкість до корозії. Матеріал оброблений шаром захисного покриття з цинку та полімерів, тому не ржавіє. 
 • Простий монтаж. Облицювання будівлі відбувається швидко та без необхідності використання складного обладнання. 

Металевий сайдинг підходить для облицювання цегляних будівель, монолітних та каркасних об’єктів. 

Бетонні блоки для зведення парканів: про що потрібно знати 

Для будівництва парканів використовують різні будматеріали. Як альтернативу звичайній чи облицювальній цеглі часто застосовують бетонні блоки для огорожі. На вигляд матеріал нагадує натуральний камінь. Блоки відносно легкі та їх просто встановлювати. Серед користувачів такий будівельний матеріал користується популярністю з декількох причин:

 • блоки можна комбінувати з подібними (виготовленими в інших кольорах) та з іншими матеріалами;
 • витримують великі навантаження: використовують як опору для металевих воріт з кованими елементами;
 • стійкість до впливу зовнішнього середовища: витримують низькі температури, вологу;
 • довгий термін експлуатації: середній строк використання бетонних блоків становить 20 років;
 • великий асортимент кольорів та відтінків;
 • можливість виготовлення блоків за власним дизайном. 

Виробник «Форостина» пропонує інші конструкції для створення металевих огорож: стовпи бетонні, профнастил для парканів, готові металеві секції для встановлення, штахетник та водостічні системи. 

Бетонні стовпи використовують як опору для металевої конструкції, тому й самі вони повинні бути міцними. Важливо, щоб стовпчики підходили до паркану та загального інтер’єру прибудинкової території. У компанії Forostina можна замовити вироби, які імітують цеглу чи клінкер. 

Переваги співпраці з виробником Forostina

Компанія «Форостина» почала роботу у 2000 році. Сьогодні виробник металевих швидкозбірних та бетонних конструкцій має широку мережу дилерів по всій Україні. Організація стала першою на території країни, хто став виготовляти швидкомонтажні бетонні стовпчики з імітацією під клінкерну цеглу. За час роботи спеціалісти змогли удосконалити процеси виробництва та залишитися лідерами у цій сфері. 

Постійні замовники рекомендують компанію, тому що задоволені якістю продукції. Зробити це вдалося завдяки використанню найкращої сировинної бази, сучасному обладнанню та висококваліфікованим спеціалістам. У каталозі представлені зразки, які можна купити. Також клієнти мають можливість замовити виготовлення металевих та бетонних конструкцій за власним дизайном. 

Майстри проводять безкоштовні заміри паркану чи фасаду, прораховують вартість готової конструкції. Доставка замовлення здійснюється до об’єкта будівництва. Додаткові питання можна поставити за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments