Різні цікавинки

Монтаж дахових сендвіч панелей – гарантія надійності

foto_cikavosti_27.06.2014_resizedКожен досвічений власник комерційної нерухомості, що будується, добре знає: висока якість та швидкість будівництва – це головне, що одразу дасть поштовх його майбутнім доходам. Але такий етап будівництва, як зведення покрівлі, в ці нормальні бажання бізнесмена “вписується” досить погано. Адже традиційно покрівельні роботи – це роботи тривалі, дуже відповідальні, складні; монтаж тягнеться, здавалося б, безкінечно довго; якість монтажу дуже залежить від фаховості робітників, від погоди – а це знову додаткові витрати нервів, грошей та втрати часу, який, як добре відомо – також гроші…

То де ж шукати вихід? Як забезпечити високу якість, надійність та швидкість покрівельних робіт, коли будуєш промисловий чи комерційний об’єкт – супермаркет, складські приміщення або навіть невеликий магазин чи гараж? Вихід є! Це надійна покрівля – сендвіч панелі.

Сьогодні монтаж сендвіч-панелей – одна з найпоширеніших будівельних операцій, яка економить час та кошти власника об’єкту. Зараз сендвіч панелі використовуються дуже часто, а винайдено їх було практичними американцями ще в 1930 році. Звичайно, тоді це був досить примітивний матеріал, аж доки за справу не взялися солідні фірми, такі як DCC, BASF, Alside. І вже тоді практичний матеріал поширився спочатку по США, Європі, а потім – по всьому світі. Спочатку це були стінові панелі, а пізніше з’явились і сендвіч панелі для покрівлі, в тому числі – з утеплювачем.

В Україні покрівля з сендвіч панелей часто асоціюється з назвою потужної вітчизняної фірми “Термобуд”. Адже ця фірма є відомим виробником широкого спектру таких матеріалів, причому виробництва найсучаснішого, комп’ютеризованого, зі всебічним контролем всіх його етапів, комплектуючих та кінцевого виробу. Виробниче обладнання “Термобуду” має модульну будову, яка дозволяє швидко переналагоджувати тип матеріалу під бажання крупного замовника та на виробництво для нього матеріалів з індивідуальними властивостями.

Важливо, що сама фірма-виробник надає послуги монтажу як стін, так і покрівлі з сендвіч-панелей. А хто, як не виробник, краще знає властивості своїх матеріалів? Крім того, це дозволяє замовляти будівництво “під ключ”, що завжди набагато швидше, якісніше і вигідніше. А ще це – точна відповідність державним вимогам та стандартам.

Кожна панель від фірми “Термобуд” має кілька металевих шарів та утеплювача. Поверхня обшивки має антикорозійне покриття, стійке до ультрафіолету та до атмосферних опадів. Каркас панелей та утеплюючі матеріали з’єднуються між собою за допомогою двохкомпонентних клеїв. Замковий механізм робить можливим оперативний монтаж покрівельних сендвіч панелей без втрати міцності з’єдання окремих елементів всієї конструкції.

В результаті дах монтується, як дитячий конструктор – в 4-5 раз швидше і максимально якісно. Відкриті “хвилі” профлиста та замкові з’єднання роблять дах з сендвіч-панелей міцним та надійним. Строк служби такого даху – понад 25 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button