Фото

Пояс з клімат-контролем, який може стати альтернативою «розумного» одягу (фото)

Пояс, який позбавить від спеки та холоду.
Диво-пояс, який у холод не дозволить людині замерзнути, а влітку позбавить від спеки винайшла група розробників-ентузіастів. В основу проекту покладена портативна система клімат-контролю. Розробки доведеться по душі в першу чергу мотоциклістам і тим, кому доводиться багато часу проводити на свіжому повітрі в будь-яку погоду.

Замінить розумний одяг.
В останні кілька років на ринку стали дуже популярні всілякі «розумні» атрибути одягу. Популярність активно набирають різні фітнес-трекери, куртки з активним утепленням і вентиляцією, що працюють від електроніки, і навіть «розумне» взуття, яке здатне вести фітнес-статистику для тих, хто вирішив серйозно взятися за своє фізичне здоров’я. Кожен з цих речей гарний по своєму, і в цьому їх головний недолік – жоден з них не є універсальним.

Простий в обігу.
Новий проект, анонсований на одному з популярних краудфандингових майданчиків, покликаний вирішити цю проблему, так як виконує функції «розумного» одягу, одягом як таким при цьому не будучи. Пристрій має назву MiClimate і є «розумним» поясом, який повинен доповнювати куртку користувача.

Досить зручний.
По суті, цей пристрій є не що інше, як система клімат-контролю, яка допоможе підтримувати оптимальну температуру повітря у вільному просторі між курткою і тілом. Пристрій є електронним та працює від літій-іонного акумулятора, повного заряду якого вистачить на 6-8 годин роботи. Повна зарядка від мережі при цьому може зайняти до 4 годин роботи. Після включення пояс MiClimate буде робити повітря під курткою теплішим або холоднішим, залежно від конкретної ситуації і налаштувань. Управління поясом здійснюється за допомогою смартфона.

Безумовно, MiClimate може виявитися дуже корисною річчю, проте один недолік у нової розробки все ж є – пояс з клімат-контролем річ досить громіздка.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть