Технології

Французький стартап розробив приливну електростанцію для використання енергії річок

Французи розробили приливний генератор для використання енергії річок.

Elver заснований на біоміметичних принципах представила гідротехнічна компанія Eel Energy, передає building-tech.org.

Приливний генератор потужністю 80 кВт адаптований для річкових водойм став мініверсією приливної електростанції потужністю 1 МВт, представленою компанією раніше.

Рішення являє собою хвилеподібну мембрану, що виробляє енергію за допомогою лінійних перетворювачів, яка значно перевершує технології на базі турбін з точки зору простоти, надійності, ефективності та впливу на навколишнє середовище.

«Приливний генератор має безпрецедентний діапазон потенційних місць для установки в водоймах і підійде для забезпечення енергією сільських та віддалених громад, – зазначають у компанії. – У порівнянні зі стандартними турбінними рішеннями, Elver зможе досягти кращої ефективності і надійності, працювати з меншим напором і швидкістю течії і потребувати менше будівельних робіт: скорочення витрат на установку, експлуатаційні витрати і вплив установки на навколишнє середовище.

Ця технологія має безпрецедентний діапазон потенційних місць для встановлення та може відігравати важливу роль у забезпеченні стійкості сільських та віддалених громад. Elver дозволяє розробляти нові гідрокінетичні ресурси як на великих ринках, так і у країнах, що розвиваються.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button