Здоров'я

Фруктоза заважає схудноти

Фруктоза заважає худнотиМедики повідомили, що високий рівень фруктози не такий нешкідливий, як вважалося раніше. Тому вчені рекомендують більш пильно вивчати, що написано на етикетці продукту, якщо ви перебуваєте в супермаркеті, і збираєтеся закупити продукти для сім’ї. Особливо необхідно стежити, яка кількість цукру знаходиться у продукті, і який саме цукор використовується виробником. Справа в тому, що в сучасній промисловості широко застосовується фруктоза, яка впливає на роботу мозку, викликаючі певні зміни, тому людина переїдає, і відповідно, набирає зайву вагу.

Якщо в організм постійно надходить дуже багато фруктози, то під її впливом відбувається зміна способу роботи лептину, який є гормоном насичення. Він грає важливу роль, забезпечує дотримання балансу між витратою енергії людини і прийомом їжі. Якщо мозг не сприймає сигнали даного гормону, тобто, створюється якийсь опір для гормону лептину, то відповідно виникають проблеми у сфері харчової поведінки. Це означає, що людина починає переїдати, вона не може контролювати власний апетит, у неї дуже швидко набираються зайві кілограми, від яких складно позбутися, незважаючи на навантаження і дієти.

У даному випадку, не допоможуть активні походи в спортзал і регулярні пробіжки, так як фруктози від цього в організмі не зменшується. Людина витрачає енергію, спалює калорії, але набирає їх ще більше, поглинаючи багаті фруктозою продукти. Тут головна проблема – це незбалансованість харчування.

Раніше вчені теж проводили наукові експерименти, які стосувалися лептину. Але існувало припущення, згідно з яким медики пов’язували даний стан з висококалорійною дієтою, а також з тим, що раціон складається з насичених жиром продуктів. В даний час експерти висловили думку, що виникнення небезпечного стану може бути пов’язано з тим, що люди захоплюються продуктами, які мають у своєму складі високий вміст фруктози.

Дослідники розповіли, що завдяки великій кількості глюкози виникає дезорієнтація мозку. У ході багатьох експериментів вони з’ясували, що підвищення рівня тригліцеридів, які відтворюються фруктозою, відбувається порушення доставки до мозку лептину. У зв’язку з цим мозок просто перестає сприймати даний гормон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button