Здоров'я

Після укусу комара жінка стала перетворюватися на “камінь”

Після поїздки в Індонезію у 37-річної захисниці тварин з Великобританії діагностували невиліковну хворобу.
Ребекка Уїллерс (Rebecca Willers) страждає дифузною системною склеродермією — аутоімунне захворювання сполучної тканини з характерним ураженням шкіри, судин, опорно-рухового апарату і внутрішніх органів. 10 відсотків хворих помирають протягом п’яти років.


У 2015 році Уїллерс їздила на Суматру, щоб брати участь в проекті по збереженню суматранських тигрів — це зникаючий вид, популяція якого налічує менше 500 особин. Фахівці вважають, що розвиток системної склеродермії спровокував укус комара під час цієї поїздки.

Після повернення до Великобританії жінка перенесла кілька хвороб, які не мали видимого зв’язку між собою, після чого в неї виявили системну склеродермію.

Через хворобу її шкіра і сполучна тканина стають твердішими. За словами Уїллерс, вона відчуває себе так, ніби обертається в камінь. «Найстрашніше, як швидко хвороба поширилася, — каже вона. — Лікар попередив мене, що в наступні три роки стане ще агресивніше. Тепер навіть чистити зуби важко, тому що руки ніби зроблені з каменю — я не можу нічого схопити».

Уїллерс планує витратити на аналізи та лікування пенсійні накопичення і виручку від продажу будинку. «Тварини були всім моїм життям, а тепер я змушена сидіти в офісі зоопарку і займатися паперовою роботою», — нарікає вона.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button