Гумор

Американці 6 років судилися за право садити помідори перед своїм домом

Літня пара з Флориди протягом шести років боролася за своє право вирощувати овочі перед будинком і тільки на початку липня у них вийшло домогтися свого. Тепер у невеличкому городі з’являться помідори, халапеньо, окра і гарбуз.

Проблема полягає в тому, що до недавнього часу у Флориді не можна було висаджувати рясну рослинність перед будинком з боку вулиці, щоб не псувати зовнішній вигляд вулиць. За порушення накладався штраф у розмірі 50 доларів в день і після введення цього закону в 2013 році, літньому подружжю довелося виполоти весь свій город, на якому вони 17 років вирощували овочі і фрукти. Фасад їх будинку звернений на південь, тому у дворі майже весь день немає сонця, так що єдиним місцем для ділянки на ділянці виявився газон з боку дороги.

Щоб відстояти свої права Герміна Рікеттс з чоловіком Томом Керроллом звернулися в Інститут юстиції — некомерційну юридичну організацію, яка, серед іншого, спеціалізується на земельному праві. Підсумком тривалої судової тяжби став «Акт про городи», підписаний Законодавчим зборами Флориди. Як повідомляє видання NPR, губернатор штату підписав документ у понеділок, 1 липня, і рівно в той же день Герміна знову почала займатися посадками.

Кнопка «Наверх»