Ґаджети

Стильний розумний браслет з річною автономністю (10 фото + відео)

Мобільний ґаджет з тривалим часом роботи – мрія кожного користувача, але на жаль не всі пристрої можуть похвалитися завидною автономністю. Зате розумний браслет Eyecatcher здатний протриматися рік далеко від розетки, якщо, звичайно, вірити творцям. Це стало можливо завдяки використанню вигнутого монохромного екрану, який представляє собою 5-дюймову панель на базі E Ink.

Електронний папір, як відомо, дуже економно витрачає енергію. Eyecatcher, синхронізуючись зі смартфоном власника по Bluetooth LE, здатний відображати дату, час, карту, стрічку новин, показники фізичної активності, попередження і схожу інформацію. Розумний аксесуар цілком згодиться і в якості стильної прикраси – на дисплеї можуть відображатися різноманітні візерунки і малюнки. Браслет не боїться води.

На вибір пропонуються дві версії для жінок: Mercury з білої бронзи і Venus з срібла; а також один чоловічий варіант Mars з нержавіючої сталі. В рамках проекту на Kickstarter розумний і стильний аксесуар можна придбати від $239.

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button