Фото

Герої класичних полотен на вулицях Києва: янголята в метро і менестрелі в підворіттях

В киевском метро.У київському метро.

Ангели в метро, менестрелі в переходах — такий світ відкривається на цікавих колажах дизайнера з Києва Олексія Кондакова. Він переніс героїв картин часів Ренесансу на вулиці української столиці, для більшого контрасту — не найбільш привабливі куточки міста. І що дивно — ця мішанина часу і стилів виглядає досить гармонійно!

Внезапно по дороге на работу.Раптом по дорозі на роботу.
Печерск. Наверное ждут пока подсохнут тряпки.Печерськ. Напевно чекають поки підсохнуть ганчірки.
На Арсенальной.На Арсенальній.
Серія робіт отримала назву «2 Reality» і вже завоювала чималу популярність серед користувачів інтернету по всьому світу. Сам же Олексій Кондаков почав цей проект просто як забаву, після того, як одного разу побачив картину, на якій компанія випивала вино. «Я подумав, що ми зараз, як люди багато століть тому, збираємося компаніями і випиваємо, — каже київський дизайнер. — Змінився лише антураж.»

Публика на Позняках.Публіка на Позняках.
На Петровке.На Петрівці.
Немного подеборишить в общественном транспорте.Трохи руху в громадському транспорті.
У контексті картин ангели і мавки виглядають красиво і елегантно, проте перенісши їх у реалії повсякденного життя сучасності, можна побачити, що вони справді розважаються і святкують так само, як і ми — з алкоголем, з музикою, в суспільстві прекрасних дам і галасливих молодих людей.

[ads2] Першою картиною, що поклала початок всієї серії, стала «Німфи, що подають юному Діонісу вино, фрукти і квіти» Цезаря ван Евердингена. Її герої дивним чином дуже органічно вписалися в антураж мосту біля Осокорків. А далі — справа натхнення. За визнанням автора, більшість сюжетів класичних картин можна перенести в сьогоднішні реалії. Так чи інакше, отримані зображення дійсно заслуговують уваги — вони незвичайні і змушують подивитися на картини, а також на навколишню дійсність під новим кутом.

На остановке транспорта.На зупинці транспорту.
Грусть, тоска...Смуток, туга…
В темном углу.У темному кутку.
В подворотне.У підворітті.
Тихо посидим.Посидимо Тихо.
 

Натхнення: www.kulturologia.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть