Фото

Марсіанські колонії з 3D-принтера

Британська компанія інновацій Foster + Partners, що базується в Лондоні, по праву вважається на сьогоднішній день одним з лідерів у сегменті інноваційного дизайну і архітектури. Розробники опублікували свій оригінальний проект компактних жител для колонізаторів червоної планети.


Їх проект був розроблений за підтримки America Makes і NASA. Кожне надруковане на 3D-принтері житло підкорювачів Марса, розраховане на чотирьох чоловік. Конструкції модульного типу і легко споруджуються. Серед матеріалів буде використаний реголіт. Так називають залишкові породи на поверхні планет. Зокрема, і на Марсі. Вони дозволять захистити конструкції від зайвого сонячного випромінювання і кризових температур.

Доставка і установка модулів буде здійснюватися в два етапи. Більше того, кожен «будиночок» буде створюватися спеціально з урахуванням антропометричних даних його майбутніх мешканців. А також, уподобань і потреб. Площа одного модуля складе 93 квадратних метри. Цього цілком достатньо. Встановлюватися модулі будуть заздалегідь вириті кратери.Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments