Головна / Гумор / Гість з майбутнього повідомив про апокаліпсис на Землі в 3300 році

Гість з майбутнього повідомив про апокаліпсис на Землі в 3300 році

У Великобританії гість з майбутнього заявив, що до 3300 році світ буде знаходитися під контролем штучного інтелекту, а це може привести до апокаліпсису. Чоловік повідомив, що народився в 3258 році в Манчестері, він наляканий поневоленням людства роботами.


Відеосюжет, розміщений у всесвітній мережі, що дозволяє ознайомитися з інформацією, представленою посланцем з майбутнього. Чоловік прибув в даний час, так як йому необхідно попередити людство про прийдешній кінець світу. Медіа-видання Mirror повідомляє, що в ролику гість змінив голос, при цьому він приховує своє обличчя. За його даними, в 3300 року земляни будуть вести війну з армією роботів. Через кілька століть на планеті все буде контролювати гігантський комп’ютер, він візьме під свою «опіку» все, що не встигла охопити людина.

На думку гостя, суперкомп’ютер зможе створити розумних роботів, здатних приймати рішення. Спілкування роботизованих систем один з одним в підсумку призведе до війни з людьми, вона почнеться 21 вересня 3300 року. «Ніколи не було подібної війни», — цитують британські мас-медіа 42-річного посланця з майбутнього.