Гумор

Кому в Нью-Йорку дадуть більше грошей: батькові, який хоче прогодувати сім’ю або волоцюзі на наркотики і випивку?

Коли ви йдете по жвавій вулиці, то, можливо, часто бачите бездомних. Багато їх не помічають, та й нас з дитинства вчили намагатися не зустрічатися з ними поглядом. Однак важко пройти повз нужденного чоловіка з дитиною і не спробувати їм допомогти — саме такий соціальний експеримент вирішив провести Колбі Персин на вулицях Нью-Йорка. Він хотів зрозуміти, кому люди будуть охоче допомагати: людині, яка просить гроші для своєї дитини або тому, хто витратить гроші на наркотики і алкоголь.

Коли Колбі прикинувся бездомним наркоманом, гроші потекли рікою. Проте коли він був у ролі бездомного батька, перехожі просто не помічали його. Несподівано до нього підійшла жінка з собакою.
«Це все, що я сьогодні виручила. Але вам ці гроші потрібні більше, ніж мені. Тобі і твоїй дівчинці. Можу я за вас помолитися?» — говорить, як з’ясувалося, теж бездомна дівчина.

Після короткої молитви вона починає йти. Тоді хлопець підбігає до неї і пояснює, що це соціальний експеримент та що тисячі людей пройшли повз і не звернули увагу на них. За її доброту і допомогу він дає їй 100 доларів.

Відео закінчується словами «Іноді ті, у кого є менше, дають більше».

Джерело

Натхнення: mirfactov.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button