Гумор

Тещі програли тваринам в британському рейтингу близьких родичів

Жителі Великобританії вважають домашніх вихованців більш близькими членами сім’ї, ніж батьків свого подружжя. Про це, як пише The Daily Telegraph, свідчать результати опитування, проведеного ретейлером Matalan.

15-04-15-foto-600x400-1 (3)

Учасникам опитування пропонувалося вибрати із запропонованих варіантів відповіді тих, хто, на їхню думку, є для них найближчим родичем. Більшість (шість з десяти) обрали своїх партнерів. Аналогічні результати були і в варіанту «брат або сестра». При цьому 22 відсотки голосів отримали домашні вихованці, тоді як за батьків чоловіка або дружини проголосував лише 21 відсоток опитаних.

На думку експерта Марка Ерлс (Mark Earls), це пов’язано з тим, що на сьогоднішній день тварини є одним із символів добробуту сучасної сім’ї. «Вони так само важливі, як сім’я і друзі», – зазначив він.

У ході опитування британцям також пропонувалося відповісти, що вони вважають найбільш пріоритетним для своєї родини. Так, більшість (35 відсотків) заявили, що це щастя близьких. На другому місці була відповідь «здоров’я» (більше 25 відсотків). Найменш популярною відповіддю стала «наявність достатніх коштів», а варіант «мати останні новинки» не вибрав ніхто.

Натхнення: cryptozoo.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button