Гумор

Корейський мільйонер 11 років щоранку підмітає вулиці

У мільйонера корейського походження на ім’я Йо є одна дуже своєрідна звичка — протягом останніх 11 років бізнесмен, який живе в Бахрейні, прокидаючись щоранку на світанку, прибирає вулиці міста. Чоловік також виділяє час, щоб розібрати і переробити сміття, яке збирає. На запитання, чому він робить це протягом 11 років, Йо просто відповів: «Тому що хочу!»

Звичка вже принесла корейцеві славу і наділила прізвиськом. Тепер в Бахрейні чоловіка називають «Босом прибирання» і, здається, він по-справжньому зацікавлений в підтримці чистоти на вулицях.

07-11-14-foto-cikavosti480x371-1

«Існує багато сміття і це робить людей хворими, — пояснив він. — Сміття — причина багатьох проблем».

[ads2] За словами очевидців, Йо так стурбований сміттям, що не переносить навіть виду недопалків, яких на вулицях міста безліч.

«Це все гроші», — наполягає чоловік, вказуючи на купи сміття. Він перебирає кожну купу, сортуючи її та упаковуючи в утилізаційні мішки, які закуповує в Кореї.

Читайте також: З морського сміття робитимуть меблі

Йо регулярно привертає увагу перехожих, в тому числі поліції. Одного разу кілька місцевих поліцейських були настільки спантеличені, коли побачили дивного чоловіка, який прибирає вулиці, то вони підійшли до нього і запитали, що він робить. Коли той пояснив, що прибирає, вони запитали, чому він не в формі. Стражі правопорядку подумали, що чоловік є співробітником муніципальної компанії, яка займається прибиранням вулиць.

Йо популярний серед своїх сусідів і друзів — всі вони відгукуються про нього і його дивовижному прагненні до підтримання чистоти в країні, яка не є його батьківщиною.

«Сьогодні він є прикладом простоти і скромності. Йо є зразком наслідування для молоді Бахрейну», — наводить слова одного з арабських друзів Йо Fedpost.

Кнопка «Наверх»
Закрыть