Відео

Голос дикої чилійської кішки виявився схожий на пташиний (відео)

Фотограф-натураліст і автор журналу National Geographic Джоел Сарторе зробив, мабуть, перший аудіозапис голосу дикої чилійської кішки (Leopardus guigna).

Mauro Tammone, CC BY 3.0

Ці маленькі тварини, які важать всього близько двох кілограмів, живуть в основному в лісах і джунглях Чилі і досі майже не вивчені — невідома ні їх кількість, ні основні особливості. Тому зроблений Сарторе запис є вагомим внеском у розширення наукових знань про чилійську кішку.

Записаний голос належить самцю по кличці Пікумче, який представляє особливий для свого загадкового виду випадок. Мати Пікумче була вбита хижаком, коли йому було близько десяти днів, після чого кошеня прихистили співробітники чилійського Заповідника фауни Анд. За минулі два з половиною роки він настільки прив’язався до людей, що вже не може повернутися назад у дику природу.

Запис було зроблено в рамках проєкту Сарторе National Geographic Photo Ark. Фотограф має намір зобразити всіх існуючих у світі тварин, і чилійські кішки стали в цьому проєкті десятитисячним за рахунком видом.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»