Наука

Головний генетик розповів про майбутнє людства

Джордж Черч, який вважається головним генетиком планети, зробив кілька передбачень щодо майбутнього людства. На думку професора MIT і Гарварда, люди зможуть жити довше завдяки синтезованим клітинам мозку, свинячим органам і генетичним сканерам.

Главный генетик Мира рассказал о будущем человечества

Кожна людина зможе «прочитати» власний геном, а в соціальних мережах будуть надані генетичні профілі. Це допоможе уникнути зв’язку з небажаним партнером і знизити чисельність новонароджених з генетичними патологіями. Народження здорового потомства допоможе і використання генномодифікованої сперми.

В майбутньому, як стверджує професор Черч, з’явиться спеціальний сканер, який визначає зміст у навколишньому середовищі небезпечних для організму алергенів. Продовжити життя людині можна завдяки пересадці свинячих органів, більш стійких до раку і до кріогенного заморожуванню.

Вчені навчилися вирощувати мозкову тканину зі стовбурових клітин. На ній можна вивчати мутації і зміни мозку під впливом різних факторів. Синтезовані клітини підійдуть для пересаджування замість уражених.

Згідно прогнозів головного генетика планети, незабаром з’являться ДНК-сервери, де можна зберігати величезні обсяги інформації. Такі «біосервери» замінять неорганічні та гібридні бази даних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments