Інтернет

16 неймовірних фактів про Google

google1. Пошуковий сервер (система) Google розпочав свою діяльність у 1996 році.

2. BackRub – було першою назвою Google, що отримала своє найменування за нетривіальне вміння аналізувати так звані «зворотні посилання», що вказували на той чи інший сайт із інших ресурсів інтернету. А сама назва «Google» походить від слова «googol», після того, як воно неправильно було написано засновниками і навіть зареєстровано у формі домену.

3. Під час юзабіліті-тесту головної сторінки, деякі користувачі-тестери, через відсутність банерів в інтерфейсі очікували «закінчення завантаження» навіть після повної появи сторінки. Щоб не вводити нікого в оману в Google прийняли рішення розмістити в кінці сторінки добре помітний копірайт.

4. Коли творці Google, Ларрі Пейдж та Сергій Брін намагалися знайти покупців для ліцензії свого пошуковика (всього лиш за 1 млн. дол.), одна відома компанія AltaVista відмовила їм, тим самим здобувши на свою голову потужного конкурента.

5. Google розростався з такою швидкістю, що його офіси постійно були переповненні. Для того, щоб співробітник став зі свого робочого місця, йому доводилося стільцем відштовхнути іншого. Така тиснява вам не загрожує під час обучение в Чехии, адже там аудиторії просторі.

6. По всьому світі на Google працює більше 20-ти тисяч осіб.

7. У 2010 ціна акцій на фондовій біржі сягала 535$.

8. З 2000 року Google придбав більше 60-ти компаній.

9. Android від Google – це провідна мобільна операційна система, котра є потужною платформою для смартфонів у всьому світі, переважаючи при цьому Nokia та Apple з часткою в 33%.

10. Згідно оцінкам, Google складається з 1 млн. серверів, зібраних в дата-центрах, які розкидані по всьому світу.

11. Співробітникам Google дозволяють 20% робочого часу працювати над власними проектами. Так народилися Google News, Orkut і безліч дрібних сервісів та рішень.

12. «Noogler» – так називають нового співробітника у Google.

13. Google переводить мільярди HTML веб-сторінок у формат відображення для WAP, телефонів зі стабільним виходом в інтернет та для інших без провідникових кишенькових пристроїв.

14. Головна причина по якій Google має такий чистий інтерфейс – його писали самі засновники, не знайомі тоді (на щастя!) з принципами дизайну сайтів того часу.

15. Вперше логотип Google був змінений на честь фестивалю Палаюча людина, яке щорічно проводиться в пустелі Блек-Рок. З тих пір, видозмінювати логотип на свята стало традицією.

16. Назва компанії стало синонімом слова шукати не тільки в англійській мові, але і в ряді інших: німецькою – googelie, фінською – googlata, японською – guguru і в російській – гуглить.

Підготовлено Піщук Наталією за : www.blindloop.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


5 Коментарів

 1. і в російській – гуглити

  Не знав, що в російській є українські слова. Ви хоч би вичитували після ґуґл-транслейтору.

  1. Це взято з джерела, що вказане в кінці статті. З англомовного. Помилки зустрічаються, та ми чуйно реагуємо на критику.

   1. http://www.blindloop.com/index.php/2012/07/15-amazing-facts-about-google/

    Не знайшов вашого пункту 16 в оригіналі. Або (неграмотно) додали від себе, бо, – що ймовірніше – переклали з якоїсь російської статті ґуґл-транслейтом.

    Я просто прихильник того, щоб зовсім не викладати контенту, ніж викладати неякісний. Набридли вже суцільні машинні переклади з російської в укронеті.

    На додачу:
    з тих пір – відтоді, від того часу, з того часу

    У вас проект цікавий, через що зустріти помилки було ще прикріше.
    На все добре.

    1. Д’якую за гарні слова.
     Якщо ж так вболіваєте за укрнет ( чи укронет), пропоную стати автором на сайті, або редактором. Можемо збільшувати якісний контент в українському сегменті.
     Від слів до діла.

     1. Звісно, можна обговорити у приватній переписці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button