Інтернет

16 неймовірних фактів про Google

google1. Пошуковий сервер (система) Google розпочав свою діяльність у 1996 році.

2. BackRub – було першою назвою Google, що отримала своє найменування за нетривіальне вміння аналізувати так звані «зворотні посилання», що вказували на той чи інший сайт із інших ресурсів інтернету. А сама назва «Google» походить від слова «googol», після того, як воно неправильно було написано засновниками і навіть зареєстровано у формі домену.

3. Під час юзабіліті-тесту головної сторінки, деякі користувачі-тестери, через відсутність банерів в інтерфейсі очікували «закінчення завантаження» навіть після повної появи сторінки. Щоб не вводити нікого в оману в Google прийняли рішення розмістити в кінці сторінки добре помітний копірайт.

4. Коли творці Google, Ларрі Пейдж та Сергій Брін намагалися знайти покупців для ліцензії свого пошуковика (всього лиш за 1 млн. дол.), одна відома компанія AltaVista відмовила їм, тим самим здобувши на свою голову потужного конкурента.

5. Google розростався з такою швидкістю, що його офіси постійно були переповненні. Для того, щоб співробітник став зі свого робочого місця, йому доводилося стільцем відштовхнути іншого. Така тиснява вам не загрожує під час обучение в Чехии, адже там аудиторії просторі.

6. По всьому світі на Google працює більше 20-ти тисяч осіб.

7. У 2010 ціна акцій на фондовій біржі сягала 535$.

8. З 2000 року Google придбав більше 60-ти компаній.

9. Android від Google – це провідна мобільна операційна система, котра є потужною платформою для смартфонів у всьому світі, переважаючи при цьому Nokia та Apple з часткою в 33%.

10. Згідно оцінкам, Google складається з 1 млн. серверів, зібраних в дата-центрах, які розкидані по всьому світу.

11. Співробітникам Google дозволяють 20% робочого часу працювати над власними проектами. Так народилися Google News, Orkut і безліч дрібних сервісів та рішень.

12. «Noogler» – так називають нового співробітника у Google.

13. Google переводить мільярди HTML веб-сторінок у формат відображення для WAP, телефонів зі стабільним виходом в інтернет та для інших без провідникових кишенькових пристроїв.

14. Головна причина по якій Google має такий чистий інтерфейс – його писали самі засновники, не знайомі тоді (на щастя!) з принципами дизайну сайтів того часу.

15. Вперше логотип Google був змінений на честь фестивалю Палаюча людина, яке щорічно проводиться в пустелі Блек-Рок. З тих пір, видозмінювати логотип на свята стало традицією.

16. Назва компанії стало синонімом слова шукати не тільки в англійській мові, але і в ряді інших: німецькою – googelie, фінською – googlata, японською – guguru і в російській – гуглить.

Підготовлено Піщук Наталією за : www.blindloop.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button