Інтернет

Експерти розповіли про 5 негативних ефектів від інтернету для здоров’я

Все більше людей проводять в інтернеті значну частину свого життя, тому питання його впливу на здоров’я є вкрай актуальним. Експерти розповіли про 5 негативних ефектів від Мережі, здатних серйозно позначитися на самопочутті людини.

Перший з них – це ризик ожиріння та проблем зі серцево-судинною системою. Регулярне перебування в інтернеті обумовлює сидячий спосіб життя і малу рухливість людини. Останні дослідження кажуть, що подібна практика рано чи пізно спровокує ожиріння і проблеми з серцем. При цьому експерти відзначають, що ця сучасна проблема виходить далеко за рамки Мережі. Наприклад, у порівнянні з 1950 роком число вакансій на «сидячу» роботу зросло на 83%.

Негативним ефектом інтернету є кібербулінг – це знущання з людини в Мережі. Проведені опитування говорять про те, що практично половина молодих людей стикалися з приниженнями у віртуальному просторі. Регулярне використання гаджетів позначається і на психічному самопочутті людей. Вони частіше відчувають самотність і потрапляють в депресію.

Наступним негативним ефектом названа дезінформація. Згідно з дослідженням, 9 з 10 «освітніх» сайтів такими не є. Також важливий аспект «самодіагностики» в Мережі, що дуже часто призводить до погіршення здоров’я. І останній поганий вплив інтернету – це випромінювання Wi-Fi та інших бездротових мереж.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button