Інтернет

Google Maps почав фіксувати межі пожеж (відео)

В Google Maps додали нову функцію, яка допоможе вберегтися від лісових пожеж в США. Тепер користувачі можуть побачити межі вогню й отримати повідомлення, якщо вони знаходяться в небезпечній зоні.

У деяких частинах США продовжують поширюватися лісові пожежі — найбільше від них страждають жителі штатів Каліфорнія і Колорадо. Тому компанія Google запустила новий інструмент, щоб допомогти людям залишатися в курсі того, чи загрожують їм лісові пожежі. Тепер пошукові запити Google будуть містити не тільки новини й сповіщення — користувачі також зможуть подивитися межі пожеж на карті. Додаток відправить повідомлення користувачу, якщо він занадто близько наблизиться до меж пожежі.

Інформація оновлюється щогодини. Для того, щоб люди отримували максимально точну інформацію, Google використовує аналітичні інструменти Google Earth Engine і моніторинг зображень, що надається чотирма супутниками GOES Національного управління з дослідження океанів і атмосфери. Ці супутники можуть бачити величезні шлейфи диму і теплові точки, які позначають області вогню.

Видання Engadget відзначає, що ці інструменти Google не нові, пошуковий гігант випробував цю функцію під час торішнього сезону лісових пожеж за участю співробітників аварійно-рятувальних служб Каліфорнії та Колорадо. Проте, через те, що територія пожеж в цьому році збільшилася, інструмент може стати ще кориснішим.

Пожежі настільки поширилися, що влада штату Каліфорнія вирішили евакуювати 100 тис. Жителів. Через густий дим видимість практично нульова, а сильний вітер стрімко розносить полум’я. Рятувальники помітили понад 30 активних вогнищ загоряння.

Кнопка «Наверх»