Інтернет

Google спеціально ускладнював інтерфейс для відстеження геолокації

Google відстежував геолокацію навіть при відключеній функції і утруднював пошук налаштувань приватності на Android.

Про це йдеться в невідредагованих судових документах, які потрапили в розпорядження видання. З них стало відомо, що в компанії розпорядилися зробити пошук налаштувань приватності скрутним, а також чинили тиск на виробників, щоб настройки тримали прихованими в глибинах інтерфейсу, тому, що вони стали популярні серед користувачів.

Google звертався до сторонніх компаній, зокрема до LG, і спробував переконати їх заховати настройки.

При цьому самі співробітники Google в діловому листуванні повідомляли, що хотіли б відмовитися від зайвої передачі даних. Один з інженерів Google в 2019 році зазначав, що опис налаштувань здатний заплутати навіть експерта, який розуміється на питаннях приватності.

У розмові з The Verge представник Google Хосе Кастанеда звинуватив в компрометації компанії «конкурентів, що стояли за позовом».

Генпрокурор штату Арізона Марк Брнович подав позов до Google в травні минулого року, де заявив, що компанія незаконно відстежує місце розташування користувачів і зберігає ці інструменти працюючими у фоновому режимі, навіть якщо користувач відключає цю функцію у відповідних налаштуваннях.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button