Головна / Інтернет / На Youtube з’являться платні підписки

На Youtube з’являться платні підписки

Компанія Youtube, бажаючи піти по стопах Twitch, незабаром введе можливість підписуватися на улюблені канали і безпосередньо підтримувати творців відео гаманцем.

У фанатів Youtube скоро з’явиться можливість підтримати свої улюблені канали кількома новими способами. У минулий четвер компанія оголосила, що запускає кілька нових сервісів монетизації, серед яких буде і функція Channel Memberships — знайома всім підписка на канали за щомісячну плату.

Згідно з офіційним представником Youtube, який виступив на конференції VidCon в Анахаймі, Каліфорнія, новий інструментарій для підписок дасть користувачам можливість безпосередньо підтримати фінансами творців каналів. Для жителів США членський внесок за підписку буде становити традиційні $4.99 в місяць. За ці гроші передплатники отримають доступ до ексклюзивного контенту і цифрових товарів.

Подібна модель безпосередньо запозичена з іншої популярної відеоплатформи — Twitch. Для того, щоб хоч якось винагородити людей за підписки, Channel Channel Memberships надасть можливість переглядати приватні повідомлення в розділі «Тільки для передплатників», унікальні емоджі, значки профілю та інші елементи декору свого облікового запису.

Ніл Мохан, керівник відділу продакшну, у своєму блозі висловив припущення, що в майбутньому автори каналів зможуть викладати відео та проводити стріми в приватному режимі, доступному тільки для передплатників. За його словами, деякі попередні експерименти, які компанія провела з великими творцями контенту, дали дуже обнадійливі результати. Приміром, комік Майк Фальсон з момент запуску пробної програми підписок практично потроїв дохід зі свого каналу, а мандрівники Саймон і Мартіна зняли цілий міні-серіал для передплатників, побувавши більш ніж в 30 країнах — від Фінляндії до Філіппін.

Натхнення: www.popmech.ru

 
comments powered by HyperComments