Інтернет

Додаток створює соціальний прогноз погоди

Цивільна журналістика стає усе більш популярним явищем з розвитком Інтернету, але є одна сфера, в якій ми не спостерігаємо ніяких змін : це прогнози погоди. По суті, для того, щоб передбачити погоду, треба багато чого дізнатися, а також провести науковий аналіз, чим і займаються фахівці. Але що щодо пророцтва погоди в теперішньому часі? Як часто ми заходимо на сайти з прогнозами погоди, і намагаємося дізнатися, чи брати нам сьогодні кепку для захисту від сонця, або ж парасолька від проливного дощу. І наскільки у результаті прогноз буває точний?

Ось саме цей факт, з яким намагається боротися додаток Weathermob. Така собі “соціальна погодна кампанія” дозволяє користувачам ділитися погодою в теперішньому часі. Серед користувачів можуть бути і професійні метеорологи, але більшість людей – це ті, кому не складно просто вийти на вулицю.

Додаток дозволяє ділитися фотографіями довкілля, щоб люди, які живуть поруч, могли подивитися, яка погода у вас і зробити простий аналіз, наскільки сильний снігопад/злива, або ж яскраве сонце. Усе це може здаватися зайвим, але тільки для тих, хто живе у високорозвиненій країні. А жителі країн третього світу просто не мають доступу до хорошого прогнозу погоди. Особливо це може бути украй корисно напередодні стихійних лих.
На даний момент, близько 80 000 чоловік з 135 країн світу зареєстровані в цьому додатку.

Натхнення: www.gizmonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button