Різне

GPS маяк для авто позбавить вас від зайвих хвилювань

foto_cikavosti_28.07.2014-06-07Зовсім недавно в одній з центральних газет була опублікована цікава статистика. Виявляється, що встановлення сигналізації ніяк не впливає на відсоток викрадання зловмисниками машин. Цифри говорять, що для автовикрадачів немає особливої різниці, чи оснащена машина суперсучасною сигналізацією чи ні.

Та й самі автомобілісти вважають, що всі подібні системи призначені тільки для того, щоб відлякати дрібних хуліганів і бомжів. Навіть особиста безпека власника машини опиняється під великим питанням у тому випадку, якщо він кидається на гучні поклики своєї машини вночі, та ще й з ключами. Для досвідченої людини зрозуміло, що результат подібної ситуації може бути непередбачуваним.

Зовсім інша справа, якщо упійманням зловмисників і пошуком дорогого автомобіля займаються правоохоронні органи. Для цього у них відповідне право і можливість застосування до автовикрадачів заходів припинення протиправних дій. Але, на жаль, пошук машини інколи закінчується нічим.

Цієї ситуації можна уникнути, якщо поставити http://mlinemoscow.ru/. Такий підхід відразу ж зніме масу проблем, пов’язаних з можливим викраденням автомобіля, а найголовніше – позбавить господаря дорогої машини від зайвих хвилювань і переживань. Вам не треба буде турбуватися, адже наявність такого компактного пристрою в разі потреби вкаже вам точне місце, де знаходиться викрадений автомобіль.

GPS Маяк для авто, як це працює

Деякі вважають, що надійна система сигналізації повинна бути якомога більш «навороченою». Повірте, сьогодні зловмисники знаходять можливість нейтралізувати будь-яку сигналізацію практично відразу, як тільки вона з’являється у продажу. Інша справа, коли автокрадії навіть не здогадуються про автономнй маяк для авто, який, завдяки його невеликому розміру і вазі легко заховати практично в будь-якому місці машини. На вигляд він нагадує пластикову карту і зовсім не схожий на маяк в традиційному уявленні. Але це й не потрібно. Його завдання – передати координати автомобіля, який викрали, напрямок його руху і швидкість.

З такими даними знайти машину буде досить просто. Господарю потрібно лише вказати всі дані при зверненні в міліцію. До речі, за статистикою відсоток машин, які виявляють цілими і неушкодженими протягом декількох годин після викрадення, у разі наявності GPS маяка підвищується практично до 99%.

Алгоритм дій власника машини, оснащеної автономним маяком для авто, при викраденні максимально простий, і це дозволяє приступити до пошуку машини практично відразу. До речі, саме завдяки такій простоті та максимальній ефективності, багато страхових компаній включають у договір страхування від викрадення обов’язкову умову про встановлення маяка для авто. І тільки після виконання цього пункту страхують машину по КАСКО.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button