Різне

Що чекає Україну після бюджетної кризи в США

Все більше набирає свої оберти бюджетна криза в Америці. Існує загроза великого економічного спаду за умови, якщо конгрес до 17 жовтня 2013 року не збільшить ліміт державного боргу.

Це було відмічено мінфіном Сполучених Штатів. Агентство Bloomberg відзначає, що якщо дефолт відбудеться, то відбудеться економічна світова катастрофа. МВФ все ж вважає, що все буде добре і дефолту зможуть уникнути. Однак багато експертів оцінюють можливі ризики та наслідки для різних економік світу. Адже долар є світовою валютою.

Наслідки для України

Економіка України не має ніякого зв’язку з бюджетною кризою Америки, але, якщо трапитися в США дефолт, то для України негативні наслідки настануть швидко.

Однією з істотних проблем буде підвищена волатильність (змінність) американської валюти. Після дефолту в США відбудеться падіння долара у всьому світі, і почнуть шукати нову світову валюту. Експерти стверджують, що курс долара буде на рівні 4 гривень за долар. Це принесе хаос у фінансову сферу України. Адже метал, сільськогосподарську продукцію Україна продає за долари.

Варто відзначити, що Нацбанк України кілька років поспіль утримує курс гривні. На сьогодні за один долар просять 8.1890 гривні. Таким чином, курс валют не зазнає великих змін . В Україні з’являться проблеми в позиках. Київ хоче домогтися у МВФ надання кредиту на суму 14.3 мільярда доларів в 2013 році. Але проблеми в Америці можуть негативно вплинути на це завдання.

Якщо криза в США не припинитися, то курс долара впаде. Почнеться скорочення стратегічних запасів України. Тобто Україна буде користуватися своїми золотовалютними резервами для підтримки своєї економіки. Але ж за останній час вони дуже сильно зменшилися. І більша частина резервів України залежить від долара.

Щоби не сталося в США, та життя продовжується. Ріст підприємницької діяльності не просто зупинити, і якщо ви активно бажаєте розвивати бізнес чи змінювати його діяльність, з часом виникає потреба у http://center-edr.com.ua/ – кодів видів економічної діяльності. Щоби не витрачати зайвого часу, звертайтеся до професіоналів на на сайті http://center-edr.com.ua/.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button