Здоров'я

Грибами будуть лікувати рак

гриби від ракуЗазвичай чуємо, що гриби – це їжа, важка для шлунка, а при цьому не особливо багата корисними речами. Однак, ізраїльські дослідники говорять, що деякі гриби можуть мати позитивний впливом на імунну систему. А деякі навіть успішно лікуватимуть саркому.

Серед корисних і навіть лікувальних грибів вчені згадали такі назви, як зимовий опеньок, шиітаке, Геріц гребінчастий, Майтаке, бразильський агарік та інші.

Як говорять дослідники, зазначені гриби мають здатність знижувати активність білка NF-KappaB, який бере участь у розвитку онкологічних захворювань. Тому вчені вже спробували запропонувати «грибну терапію» для раку молочної залози і простати. Кажуть, якщо випробування покажуть позитивний результат, настане час кардинальних змін, адже гриби не роблять на організм такого деструктивного впливу, якщо не беремо до уваги http://www.medn.ru/, або звичну для нас  хіміотерапію. Гриби попросту стимулюють вироблення потрібних лейкоцитів («природних кілерів») і спонукають організм до боротьби з важкою хворобою.

Примітно, що МОЗ Японії ще раніше схвалив гриби Trametes versicolor для лікування раку молочної залози, легенів, простати.

А ось речовина під назвою Lentinan, яку можна знайти в грибах шиітаке, гальмує розвиток недуги у пацієнтів, хворих на рак шлунка.

Натхнення: http://scienceblog.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button