Здоров'я

Вчені виявили білок, який допоможе створити суперпродукти, що оздоровляють організм

На думку британських дослідників з Університету Варвік, білок Nrf2, що підтримує здоров’я людей, можна використовувати для виробництва суперпродуктів, які допоможуть запобігти розвитку серцево-судинних захворювань і діабету.

foto_cikavosti_16.09.2014-04

Вчені пояснили, що білок Nrf2 постійно входить і виходить з ядер клітин. Якщо присутня загроза здоров’ю, то білок активізує механізм захисту, в тому числі, піднімаючи рівень антиоксидантів. Дослідникам вдалося збільшити швидкість переміщення білка (цикл прискорився з 1 разу в кожні 129 хвилин до 1 разу на 80 хвилин) за рахунок впровадження компонентів нових суперпродуктів – сульфорафана (з брокколі) і кверцетину (з цибулі).

Читайте також: Продукти, які необхідні для щоденного раціону

В результаті вчені отримали суперпродукти нового рівня. В даний час вони проходять випробування. Nrf2 працює подібно сенсорам, які допомагають адекватно реагувати на зміни навколишнього середовища. Активація цього білка допомагає клітинам організму виживати. Таким чином, якщо на даний білок можна буде впливати за рахунок продуктів харчування, можна буде отримати універсальний продукт здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button