Різне

Цікаві випадки звільнення з роботи

Цікавий випадок стався в Японії кілька років тому. З японського концерну «Денкі Мацусіта» звільнили співробітника. На його думку це було зроблено незаконно і він звернувся до суду, щоб захистити свої права та інтереси. Звичайно, співробітник виграв процес і його не тільки поновили на посаді, а й дали новий офіс, а крім того підвищили заробітну плату майже в три раз.

І тут сталося найцікавіше – співробітник сам звільнився з концерну приблизно через місяць після його відновлення на посаді. За його словами, концерн просто не дозволяв йому нічого робити. Тобто він міг робити все що завгодно протягом робочого дня, навіть не приходити на робоче місце, а зарплату йому все одно платили.

У СРСР помилка завжди коштувала роботи. Відомий випадок про звільнення одного найвідомішого диктора, який переплутав букву і замість виразу «Юні ленінці» він вимовив «Юні лінивці». Диктора більше не взяли ні на одну радіостанцію величезного радянського союзу.

У 2008 році зі школи Лос-Анжелеса була звільнена Нідеркір Трейсі, яка займала посаду шанованого вчителя. Все відбулося на уроці анатомії, коли Трейсі просто не змогла пояснити учням особливості будови жіночого скелета на «зразку», тому, довго не думаючи, вчителька повністю оголилася перед неповнолітніми. Після чого і була звільнена за непристойну поведінку.

На початку 80х років минулого століття в Таїланді виникла величезний криза – ціни на кокосове масло різко впали. До чого це призвело? Тисячі працівників були звільнені з місць, на яких вони провели десятки років. Але найцікавіше те, що масового безробіття не виникло. Адже працівники, що зривали горіхи … Мавпи!

Напевно, найцікавіше формулювання звільнення було підписане самим Наполеоном, який звільнив великого Лаппаса, який обіймав посаду міністра внутрішніх справ. Дослівно в формулювання було написано так: «звільнений за те, що вніс теорію нескінченно малих величин в політику держави».

У першій чверті дев’ятнадцятого століття зі школи був звільнений вчитель за те, що вніс математичну формулу в фізику. Міністр освіти того часу був упевнений, що ця абсолютна брехня – змішувати математику з класичною фізикою – і виніс указ не допускати до викладання цієї людини. Як ви вже здогадалися, ця людина – Ом, а закон, який він вивів за допомогою цієї формули до цих пір носить його ім’я.

Відомо, що на заводах самого Генрі Форда могли звільнити лише за те, що від людини пахло пивом або будь-яким іншим алкогольним напоєм. Примітно, що відомі випадки звільнення навіть тверезих працівників, просто спиртним пахло від їхнього одягу.

У 2001 році відбувся гучний судовий процес у департаменті освіти Уельсу, на якому вчителька намагалася повернути своє місце. Звільнили її через те, що вона розповіла своїм учням правду, а ті, у свою чергою прийшли додому пригнічені і засмучені, що послужило скаргами від батьків. Правда полягала в тому, що Санта Клауса насправді немає.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button