Людина

Вчені з’ясували, чому пальці людей зморщуються при тривалому перебуванні у воді

Команда науковців зі Сполучених Штатів Америки прийшла до висновку, що пальці людини зморщуються при тривалому перебуванні у воді через кілька причин.

38e63cd5b752c5bfb1f82115a9116a0b

Під час здійснення лабораторних дослідів фахівці зафіксували, що механізм цього процесу закладено в центральній нервовій системі людей. Іншими словами, шкірний покрив на руках і ногах зморщується через активізацію ряду речовин, що функціонують в головному мозку. За словами вчених, їм вдалося довести, що природне явище виникає зовсім не через розбухання клітин від зайвої вологи. Американські лікарі встановили, що зморшки на ногах і пальцях можуть з’явитися внаслідок діяльності центральної нервової системи чоловіків і жінок.

Підсумки нових досліджень опубліковані в журналі під назвою Neuron. В ході реалізації експерименту медики задіяли декількох добровольців. Слід зауважити, що під час здійснення проекту респонденти з зморшкуватими і не зморшкуватими руками повинні були підняти вологі і сухі предмети.

Виявилося, що випробовувані з зморшкуватими пальцями на 12% швидше піднімали поставлені перед ними речі. Таким чином, дані фізіологічні особливості сприяють кращому зчепленню з об’єктами в умовах підвищеної вологості.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button