Відео

Гроза – вид з борту МКС (відео)

Британський астронавт Тім Пік, посланий на Міжнародну космічну станцію Європейським космічним агентством, наочно продемонстрував, якою бачать земну грозу астронавти, що працюють на навколоземній орбіті. Для цього Тім Пік створив відеоролик у форматі сповільненої покадрової зйомки («таймлапс»), об’єднавши кілька десятків фотографій, знятих на довгій витримці.

Гроза - вид з борту МКС (відео)

На дивовижному по красі відеозапису, опублікованому у твітері 43-річного Тіма Піку, знятий грозовий фронт, який проходить над територією Північної Африки та Туреччини у напрямку до Росії. Коментуючи це коротке відео, на якому відображені десятки яскравих спалахів, що нагадують вибухи святкових петард, астронавт захоплюється величезною кількістю блискавок, які вражають Землю в такий короткий період часу.

Бортінженер Тім Пік почав працювати на навколоземній орбіті у складі міжнародної космічної місії у грудні минулого року. Для астронавта це перший досвід роботи на МКС, тому він захоплено фіксує на камеру різні аспекти свого життя в умовах невагомості.

Так, раніше в його мікроблозі з’явилися записи того, як астронавт приймає душ на МКС, готує каву, грає в пінг-понг, і інше. Не виключено, що і дана гроза — не останнє вражаюче відео з борту МКС авторства Тіма Піку, адже британському бортінженеру належить працювати на станції ще більш трьох місяців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button