Фото

«Хаббл» отримав дивовижний знімок галактики з перемичкою

ESA поділилося новим зображенням, отриманим космічним телескопом «Хаббл». На знімку — спіральна галактика з перемичкою NGC 1175.

«Хаббл» получил удивительный снимок галактики с перемычкойNASA/ESA Hubble Space Telescope and William Keel (University of Alabama) and the Galaxy Zoo team

Європейське космічне агентство (ESA) опублікувало нове зображення, зроблене космічним телескопом «Хаббл». На ньому видно галактику NGC 1175, яка розташовується в сузір’ї Персея.

Як вказує ESA, спіральні галактики характеризують яскраве ядро і великі «рукава», що складаються з газу, пилу і зірок. NGC 1175 — якраз така галактика, що має при цьому і перемичку («бар») — структуру, що містить яскраві зірки, яка виходить з центру галактики і перетинає її посередині. До спіральних галактик з перемичкою відноситься, наприклад, і наша — Чумацький Шлях.

Зображення NGC 1175, опубліковане ESA, було отримано в рамках Gems of the Galaxy Zoos — програми, яка дозволила вченим-любителям вибрати галактики для дослідження «Хабблом» в проміжках між запланованими проєктами.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть