Інтернет

Хакери вкрали ефір на $32 млн у користувачів сервісу Parity

Інформацію підтвердив засновник сервісу Parity Гевін Вудер. Як мінімум три аккаунта було зламано. Хакери змогли викрасти гроші з багатокористувацьких гаманців через уразливості в системі. Користувачів попросили терміново перевести криптовалюту на безпечний рахунок, поки баг усувають.

Ринок криптовалют продовжує «трусити». Менше тижня тому під час ICO ізраїльського блокчейн-стартапу CoinDash хакери підмінили адреса гаманця для збору інвестицій на сайті компанії і викрали ефір на суму $7,5 млн.

Жертвою нової хакерської атаки став Ethereum-клієнт Parity. Шахраям вдалося отримати ефір на суму майже $32 млн через уразливість у новій версії прошивки Parity 1.5. Злому зазнали гаманці, доступ до яких має кілька користувачів. Транзакції в таких облікових проводяться тільки після підтвердження від всіх власників гаманця.

Засновник Parity Ґевін Вудер порекомендував всім власникам таких гаманців перевести гроші на інші рахунки, поки вразливість усувають.

Білі хакери, імовірно, з Ethereum Foundation вже намагаються убезпечити користувачів і захистити їх гроші на рахунках. Як повідомляє Motherboard, є ймовірність, що хакерська атака торкнулася більше трьох акаунтів. Отримати точні відомості поки не можна — ефір з рахунків могли зняти як шахраї, так і білі хакери в цілях безпеки.

Хакерська атака на Parity стала однією з найбільших атак з викраденням ефіру. Найбільшим зломом вважається атака системи DAO, в результаті якої була викрадена криптовалюта на суму $53 млн.

Хоча деякі трейдери ефіру заробляють по $200 млн на місяць, у них завжди є ризик втратити гроші. Вихід на ICO (первинне розміщення монет) також стали сприймати як доступний метод краудфандингу, однак відсутність регулювання у сфері несе великі ризики. Це визнають навіть самі представники індустрії. Так співзасновник Ethereum Чарльз Хоскінсон вважає ICO бомбою уповільненої дії.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»